Polityka Prywatności

Polityka Prywatności ― szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych

 I. Administratorem danych osobowych jest:

Dargoleza Polska Sp. z o o  z siedzibą w Czechowice Dziedzice ul. Górnicza 25/8a , właściciel Cateringu Dietetycznego prowadzonego pod nazwą Smaczna Paczka – www.frostella.pl

II. Cele i podstawy przetwarzania

Twoje dane osobowe są przetwarzane w celu świadczenia usług lub sprzedaży produktów przez Dargoleza Polska Sp. z o o  oferowanych na portalu internetowym www.frostella.pl

III. Odbiorcy danych

Twoje dane osobowe możemy udostępnić następującym kategoriom podmiotów:

 – Firmy księgowe

 – Firmy prawnicze

 – Firmy informatyczne

 – Firmy kurierskie

 – Organom publicznym wynikających z obowiązku udostępnienia na podstawie odrębnych przepisów prawa

 III. Przekazywanie danych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren Polski/UE/Europejskiego Obszaru Gospodarczego

V. Okres przechowywania danych

 – Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług przechowujemy do czasu odwołania zgody

 –  W odniesieniu do sprzedaży produktów Twoje dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do wywiązania się z umowy sprzedaży oraz, po tym okresie wyłącznie jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń.

– Dane będą przetwarzane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Ciebie zgody na takie przetwarzanie.

 VI. Wymóg podania danych

Podanie danych w celu realizacji usług lub sprzedaży jest niezbędne do świadczenia tych usług. W razie niepodania tych danych usługa nie będzie mogła być świadczona lub sprzedaż nie będzie mogła zostać przeprowadzona.

Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne. W razie niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych pozostawianych przez Ciebie w ramach korzystania ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, w tym zapisywanych w plikach cookies Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w tym celu.

 VII. Podstawa prawna przetwarzania Twoich danych osobowych?

W odniesieniu do świadczenia usługi i sprzedaży produktów przez Dargoleza Polska Sp. z o o , twoje dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) (jest to niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą).

VIII. Twoje prawa

Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych:

 – prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,

 – prawo żądania sprostowania danych

 – prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),

 – prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,

 – prawo do ograniczenia przetwarzania danych.

W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:

 – prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 – prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Możesz przesłać te dane innemu administratorowi danych.

W celu skorzystania z powyższych praw należy wysłać e-maila na adres biuro.frostella@gmail.com